Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03. maj
18:00
Hekla
Dragør BK
U12 Piger 2 (12) 8:8 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
03. maj
19:30
Hekla
Vestia
U15 Drenge 4 (09) Forår P4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
Hekla 3
Fremad Amager 2
U12 Drenge 3 (12) 8:8 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
Hekla 1
Sundby Bk. 3
U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
04. maj
12:00
Bk. Hekla
FC Nordhavn
Serie 3, P1 23/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Hekla
Hvidovre IF 2
U13 Drenge M (11) 8:8 Forår dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
CIK 1
FA 2000 2
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Dragør BK 2
Hekla 2
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
CIK 2
Dragør BK 3
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Tårnby FF 3
Hekla 3
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Hekla
Brønshøj BK
U11 Piger 2 (13) 8:8 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:25
CIK 2
B 1908 4
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:25
Hekla 3
Frem 3
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:25
CIK 1
Oversidder
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:25
Hekla 2
Skjold 1
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:50
Oversidder
Dragør BK 2
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:50
Skjold 1
FA 2000 2
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:50
B 1908 4
Tårnby FF 3
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:50
Frem 3
Dragør BK 3
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:15
Tårnby FF 3
CIK 2
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:15
Dragør BK 3
Hekla 3
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:15
Dragør BK 2
CIK 1
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:15
FA 2000 2
Hekla 2
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:40
Oversidder
Skjold 1
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:40
B 1908 4
Frem 3
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
07. maj
18:15
Hekla
Hellas
U12 Piger 2 (12) 8:8 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
07. maj
20:00
Hekla
Oversidder
Kvinde Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:00
Hekla
B 1903 2
U19 Drenge 2 (04/05) Forår 2024 P2
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:00
Hekla 2
Dragør
U16 Drenge M (08) Forår Mester
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:30
Hekla
Amager FF (2)
HHT
M+45 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:00
Hekla 2
Bispebjerg 3
Serie 4, P2/9 Forår P7
|
|||||||||||||||||||
11. maj
14:00
Hekla
Fremad Valby 4
Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
14:00
Hekla
Nørrebro United (2)
M+40 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
14:00
Hekla 3
Oversidder
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4A
|
|||||||||||||||||||
11. maj
14:00
Hekla 1
Ørestad IF 1
U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
11. maj
14:00
Hekla 2
Oversidder
U12 Drenge 2 (12) 8:8 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
12. maj
09:00
Hekla 2
Hvidovre IF 4
U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:00
Bk. Hekla
VLI
Serie 3, P1 23/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:00
Hekla 2
Kastrup 2
U14 Drenge 3 (10) Forår P3
|
|||||||||||||||||||
12. maj
14:00
Hekla
Vestia
U14 Drenge 1 (10) Forår P1
|
|||||||||||||||||||
12. maj
14:00
Hekla 2
Frem 2
U13 Drenge 2 (11) 8:8 Forår dommerløs Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
12. maj
14:00
Hekla 1
Hellas 1
U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
12. maj
16:00
Amager Pigefodbold 3
B 1908 2
U13 Piger 1 (11) 8:8 Forår dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
14. maj
18:00
Hekla
GVI
U12 Piger 2 (12) 8:8 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:15
Hekla
Vigerslev
M+55 7:7 Forår - Dommerløs 1
|
|||||||||||||||||||
16. maj
18:00
Hekla
Østerbro IF
U12 Piger 2 (12) 8:8 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
16. maj
18:00
Hekla
FC Damsø
U11 Piger 2 (13) 8:8 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
17. maj
18:30
Hekla
FC Rudersdal
U16 Drenge Øst 2 Forår (08) 2024 Øst 2
|
|||||||||||||||||||
18. maj
10:00
Hekla 3
Dragør BK 2
U12 Drenge 3 (12) 8:8 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
18. maj
12:00
Bk. Hekla
Dankurd IF
Serie 3, P1 23/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. maj
14:00
Hekla
Union
U13 Drenge M (11) 8:8 Forår dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:00
Hekla
Oversidder
Kvinde Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
22. maj
17:30
Hekla 1
Valby 1
U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:15
Hekla
Sundby Bk.
M+45 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
Amager Pigefodbold
Farum BK
U13 Piger Liga 1 8:8 (11) forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:30
Hekla (2)
Fremad Amager
M+45 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
23. maj
18:15
Hekla
Rødovre
M+55 7:7 Forår - Dommerløs 1
|
|||||||||||||||||||
23. maj
19:00
Hekla
Vanløse
M+40 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
24. maj
18:00
Hekla 2
Oversidder
U16 Drenge M (08) Forår Mester
|
|||||||||||||||||||
24. maj
18:30
Hekla
HIK 2
U14 Drenge 1 (10) Forår P1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
Hekla 2
Skjold 8
Serie 4, P2/9 Forår P7
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
Hekla 2
Dragør 2
U13 Drenge 2 (11) 8:8 Forår dommerløs Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
Hekla 2
AB Tårnby 2
U12 Drenge 2 (12) 8:8 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
25. maj
14:00
Hekla 3
Rødovre 3
U12 Drenge 3 (12) 8:8 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
25. maj
14:00
Hekla 1
Jægersborg BK 1
U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
25. maj
14:00
Amager Pigefodbold
Allerød Fodbold Klub
U16 Piger Øst 1 (08) forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
16:00
Hekla
FB 5
Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Hekla
Oversidder
U19 Drenge 2 (04/05) Forår 2024 P2
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:00
Hekla 3
Oversidder
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4A
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:00
Hekla 1
Vestia 2
U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
26. maj
14:00
Hekla 2
Tårnby FF 2
U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
26. maj
16:00
Hekla
Espergærde IF
U16 Drenge Øst 2 Forår (08) 2024 Øst 2
|
|||||||||||||||||||
27. maj
18:00
Hekla
KB
U11 Piger 2 (13) 8:8 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
29. maj
18:30
Hekla
Dragør 3
U15 Drenge 4 (09) Forår P4
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:30
Hekla (2)
Amager FF (1)
M+45 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
31. maj
17:00
Hekla 1
CIK 1
U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Hekla
Vanløse 3
U15 Drenge 4 (09) Forår P4
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Hekla
Oversidder
U12 Piger 2 (12) 8:8 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:00
Hekla
KB 3
U13 Drenge M (11) 8:8 Forår dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:00
HIK 1
Kastrup 1
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:00
Oversidder
AB Tårnby 1
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:25
HIK 1
Hekla 1
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:25
AB Tårnby 1
Fremad Amager 1
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:50
Hekla 1
Oversidder
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:50
Fremad Amager 1
Kastrup 1
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
01. jun
13:15
Oversidder
HIK 1
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
01. jun
13:15
Kastrup 1
AB Tårnby 1
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
01. jun
13:40
Hekla 1
Fremad Amager 1
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
01. jun
14:00
Hekla
Nørrebro United (1)
M+40 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
14:00
Hekla
Skjold
Kvinde Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Hekla 2
AB Tårnby 2
U14 Drenge 3 (10) Forår P3
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
KB 6
Hvidovre IF 2
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Hekla 2
Oversidder
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:25
KB 6
Vanløse 2
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:25
Oversidder
AB Tårnby 2
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:50
Vanløse 2
Hekla 2
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:50
AB Tårnby 2
Hvidovre IF 2
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:15
Hekla 2
KB 6
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:15
Hvidovre IF 2
Oversidder
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:40
Vanløse 2
AB Tårnby 2
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
|